MATUBO 3CUT 6/0 Rosa 00030-14495+H2568:H2592 5 g
Kód: M3CUT002Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES 3CUT MATUBO 6/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 00030-14495 |
| Farbe: | Rosa |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
