Magnetverschluss DEKORIERT 17 × 9 mm Loch 4 mm
Kód: ZAP00032Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 4 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 17 mm × 9 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
