Magnetverschluss DEKORIERT 16 × 11 mm - Loch 6 mm
Kód: ZAP0241Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 11 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 6 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 16 mm × 11 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
