Magnetverschluss Altes Messing 18 × 10 mm Loch 6 mm
Kód: ZAP0107-K1237Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Altes Messing |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 6 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 18 mm × 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
