Magnetverschluss 20 x 14 mm Loch 11,5 mm Gold
Kód: ZAP0129-K326Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 11.5 mm |
| Farbe: | Golden |
| Form: | Zylinder |
| Hauptkarte: | ZAP0129-K1235 |
| Lochgröße: | 11.5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm × 14 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
