Magnetverschluss 19 x 12 mm Loch 8 mm
Kód: ZAP0039Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 19 mm × 12 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
