Magnetverschluss 17 x 8 mm Loch 1 mm Gold
Kód: ZAP0065-1 ZAP0065-2 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 1 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | ZAP0065-1 |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 17 mm × 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
