Magnetverschluss 10 x 6 mm Loch 1,5 mm Altes Messing
Kód: ZAP0063-4 ZAP0063-3 ZAP0063-1 ZAP0063-2 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 1.5 mm |
| Farbe: | Altes Messing |
| Hauptkarte: | ZAP0063-2 |
| Lochgröße: | 1.5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 10 mm × 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
