KUGELN geschliffen 8 mm Rot 90120 AB 10 Stk
Kód: BRKU8006Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 90120 |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm Rot 90120 AB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
