KUGELN geschliffen 8 mm Lila 20010-28701 10 Stk
Kód: BRKU8018Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 20010-28701 |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm Lila |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
