KUGELN geschliffen 8 mm Blau 30100-28701 10 Stk
Kód: BRKU8014Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 30100-28701 |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm Blau |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
