Kugel gepresst 8 mm Kupfer MP00976
Kód: MP00976Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE KUGELN 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Kupfer |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm Kupfer |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
