Kapellenschmuck glatt Altes Messing Loch 12 mm
Kód: KAPL021-10Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 12 mm |
| Farbe: | Altes Messing |
| Hauptkarte: | KAPL021-8 |
| Lochgröße: | 12 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
