HARLEQUIN Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm 93790 50 g
Kód: PV8013Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | HARLEQUIN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 93790 |
| Hauptkarte: | PV8013 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
