HARLEQUIN Preciosa ORNELA 7/0 3,5 mm Orange-Schwarz 93750 20 g
Kód: PV7097Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | HARLEQUIN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbcode: | 93750 |
| Farbe: | Orange+Schwarz |
| Hauptkarte: | PV7097 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
