HARLEQUIN Preciosa ORNELA 10/0 2,3 mm Blau Weiß 03730 20 g
Kód: PV10021Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | HARLEQUIN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbcode: | 03730 |
| Farbe: | Weiß Blau |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV10021 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Harlequin |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 10/0 2,3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
