Grundperlen 3 mm Türkis Gold 63130-27101 50 Stk
Kód: BP_F3_35Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 63130-27101 |
| Farbe: | Türkis |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Green Turquoise Capri Gold |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
