Gewebte Perlen, Loch 6 mm, Weiß PDR33
Kód: PDR33Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PERLEN FÜR ARMBÄNDER |
|---|---|
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Weiß |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
