Gewachste Perlen 6 mm Grau VOS2
Kód: VOS2Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEWACHSTE PERLEN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Grau |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 35 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
