Gewachste Perlen 4 mm Rot VO4020
Kód: VO4020Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEWACHSTE PERLEN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
