Geschnittene Perlen Sun Bicone 6 mm Grün SL_F6_19
Kód: SL_F6_19Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BICONE SONNEN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Lucerna |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
