Gepresste Perlen Roller White MIX 5,5-6,2 × 6-6,5 mm
Kód: MP_637Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 6 - 6,5 mm |
| Durchmesser: | 5,5 - 6,2 mm |
| Farbe: | Weiß |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 6.2 mm × 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
