Gepresste Perlen Roller Red 4,5-5 × 6 mm MP_638
Kód: MP_638Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 6 mm |
| Durchmesser: | 4,5 - 5 mm |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm × 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
