Gepresste Perlen Roller Pink 30 × 8 mm MP_643
Kód: MP_643Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 30 mm |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Rosa |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 3 Stk. |
| Produktgröße: | 30 mm × 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
