Gepresste Perlen Roller MIX Gelb 4,5-6 × 10-12 mm
Kód: MP_646Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 10 - 12 mm |
| Durchmesser: | 4,5 - 6 mm |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm × 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
