Gepresste Perlen Roller MIX Blau 7-8,6 × 10 mm
Kód: MP_632Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 10 mm |
| Durchmesser: | 7 - 8,6 mm |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8.6 mm × 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
