Gepresste Perlen Roller Clear 20 × 4 mm
Kód: MP_648Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 20 mm |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Weiß |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm × 4 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
