Gepresste Perlen Lantern Gold 9 × 4,5 mm
Kód: MP00664Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LATERNEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.5 mm |
| Farbe: | Golden |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 9 mm × 4.5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
