Gemahlene Kugeln 3 mm Grün 00030-10061 100 Stk
Kód: BP_F3_24Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 00030-10061 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 100 Stk. |
| Produktgröße: | 3 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
