Gemahlene Kugeln 20 mm Gelb 10020 2 Stk
Kód: BRK20003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 20 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 20 mm |
| Farbcode: | 10020 |
| Farbe: | Gelb |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
