Gemahlene Kugeln 18 mm Orange 18-1009 LB 2 Stk
Kód: BRK18002Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 18 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 18 mm |
| Farbcode: | 18-1009 LB |
| Farbe: | Orange |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
