Gemahlene Kugeln 15 mm Grün 50080 2 Stk
Kód: BRK15002Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 15 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 15 mm |
| Farbcode: | 50080 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
