Gemahlene Kugeln 14 mm Pink 07010 2 Stk
Kód: BRK14003Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 14 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 14 mm |
| Farbcode: | 07010 |
| Farbe: | Rosa |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 14 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
