Fadeneffekt TITANO 50 m Gold
Kód: OSK45-K1443 OSK45-K1432 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 50 m |
| Durchmesser: | 50000 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | OSK45-K1443 |
| Material: | 62% viskóza, 38% MTP |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 50 m |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
