Engel-Anhänger 26 mm Antiksilber
Kód: PR014Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANDERE ANHÄNGER |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 26 mm |
| Farbe: | Altes Silber |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 26 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
