Effektfaden 1 mm 33 m Gold
Kód: OSK38-K1433Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 33 m |
| Durchmesser: | 1 mm |
| Fadenstärke: | 1 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | OSK38-K1445 |
| Material: | 70% polyester 30% Schmuckmetall. vlákno |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 1 mm/33 m |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
