Bicone Sluníčka 4 mm 25 ks Stříbrná SL_F4_105
Kód: SL_F4_105Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BICONE SONNEN 4 mm |
|---|---|
| Farba: | Strieborná |
| Priemer: | 4 mm |
| Hlavná karta: | PV11297 |
| Material: | Sklo |
| Počet prieťahov: | 1 |
| Obsah balenia: | 25 ks |
| Veľkosť produktu: | 4 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
