Donut-Kleiderbügel 45 × 18 mm Silber
Kód: K1424Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | AHNÄNGERÖSEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 11 mm |
| Farbe: | Roségold |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 7,5 mm |
| Material: | Kunststoff |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 18 mm × 11 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
