Dekorationskordel 30 m Rosa NEON
Kód: OSK48-K1434Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 30 m |
| Durchmesser: | 30000 mm |
| Farbe: | Rosa |
| Hauptkarte: | OSK48-K1441 |
| Material: | 100% PES |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 30 m Rosa |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
