CYMBAL ALONA 8/0 BEADS Koncovka Starostříbro
Kód: CYM022Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CYMBAL ALTSILBER |
|---|---|
| Farbe: | Altes Silber |
| Hauptkarte: | PV11297 |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 6,4 x 6,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
