CHARLOTTE Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Blau 30110 20 g
Kód: PCH11012Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CHARLOTTE 11/0 2,1 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 30110 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
