Candy PRECIOSA ORNELA 8 mm 10 Stk. Lila 02010-25011
Kód: CAN8030Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CANDY Preciosa Ornela 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 02010-25011 |
| Farbe: | Lila |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | White Alabaster, Pearl Pastels/Lilac |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
