Candy PRECIOSA ORNELA 8 mm 10 Stk. Beige 02010-01710
Kód: CAN8058Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CANDY Preciosa Ornela 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 02010-01710 |
| Farbe: | Beige |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | White Alabaster, Gold Bronzee |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
