Candy PRECIOSA ORNELA 12 mm 5 Stk. Schwarz-Bronzee 23980-27101
Kód: CAN12007Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CANDY Preciosa Ornela 12 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 12 mm |
| Farbcode: | 23980-27101 |
| Farbe: | Bronze |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Gold Capri |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
