BUGLES Preciosa ORNELA 7 mm Schwarz 23980 20 g
Kód: BUG7-28Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 7 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 7 mm |
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbcode: | 23980 |
| Farbe: | Schwarz |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | 23980 |
| Produktgröße: | 7 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
