BUGLES Preciosa ORNELA 7 mm Blau 37100 20 g
Kód: BUG7-9Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 7 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbcode: | 37100 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | 37100 |
| Produktgröße: | 7 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
