BUGLES Preciosa ORNELA 25 mm Blau 67000-35138 20 g
Kód: BUG25-8Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 25 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 25 mm |
| Durchmesser: | 25 mm |
| Farbcode: | 67000-35138 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Packungsinhalt: | cca 96 Stk. |
| Produktgröße: | 25 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
