BUGLES Preciosa ORNELA 2 mm Iris 59135 20 g
Kód: BUG2-1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 2 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbcode: | 59135 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Iris |
| Produktgröße: | 2 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
