BUCHWEIZEN 5 mm Rosa 99996 MP00025
Kód: MP00025Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUCHWEIZEN 5 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbcode: | 99996 |
| Farbe: | Rosa |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
