Broušené kuličky 4 mm Rot 90100-0000 100 Stk.
Kód: BRKU400100Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbcode: | 90100 |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 100 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
